„Fuck jej cipki Jeff, aby jej cum.”, TIFF powiedział ochrypłym głosem

„Fuck jej cipki Jeff, aby jej cum.”, TIFF powiedział ochrypłym głosem.
Wspiąłem się między nogami Jen i kierując mojego fiuta do jej zmoczenia szczeliny. I zsunął się tak proste jak cięcia nożem ciepłego masła. Nigdy nie byłem w środku Jen, kiedy to było mokre. Zacząłem wchodzić i wychodzić z niej w powolnym, ale stałym tempie, upewniając Nacisnąłem mocno jej kopiec w skoku w dół. Tiff przeniósł się za mną i dostał po jednej stronie Jen. Opuściła usta do cipki Jen, za pomocą dwóch palców, aby otworzyć ją i odsłonić jej łechtaczkę. Tiff następnie rozszerzony jej język i zaczął flick łechtaczkę Jen jak my cock pompowana i poza nią. Zajęło może połowę minutę i Jen wybuchł gwałtowny orgazm. I pochowano mojego fiuta głęboko w jej cipki i przycisnął tak mocno, jak tylko mogłem. Jej ciało szarpać i czułem jej mury cipki kontraktowania przeciwko mojego fiuta. Fala za falą przyjemności zastrzelony przez jej ciało, wypełnienie jej cipki z płynami, które teraz zaczęły przeciekać w dół jej tyłek.
Tiff przeniósł usta off clit Jen i spojrzał na mnie.
„Fuck jej Jeff, kurwa, że ​​cipki dopóki nie dojdziesz.”, Nalegała.
Zacząłem pompować mojego fiuta w Jen nasączone cipki. Jen był wyczerpany, oczy zamknięte, spadając z umysłu paraliżujący orgazmu. To nie trwało długo dla mnie czuje moje kulki zaostrzenia i przenieść się do mojego ciała. Wiedziałem, że będzie cum wkrótce. Tiff wstał i przycisnął usta do kopalni w bardzo głodny pocałunek napędową jej język w ustach. Ona badał go przez kilka sekund, po czym przerwał pocałunek, patrząc mi w oczy.
„Chcę, żebyś cum w ustach, kiedy jesteś gotowy wyciągnąć.”, Wyszeptała.
Pochyliła się z powrotem w dół uważnie obserwując mojego fiuta tłok i obecnie jej najlepszych przyjaciół cipki. Zajęło to tylko kilka sekund dla mnie stracić kontrolę. I wyciągnął rękę, chwycił mojego fiuta i wyciągnął pussy Jen. Przed Tiff może dostać mój kogut całkowicie w ustach, pierwszy strumień spermy wystrzelił powłoki wargi, kapią na brzuchu Jen. Drugi zryw uderzył w tył gardła TIFF jako połknęła z szybkim ruchem. Poruszała ustami aż do końca mojego fiuta i zaczęła lizać głową, cum nadal wylać, spadają na całym Jen. Tiff wyciągnął rękę i chwycił mojego fiuta w ręku i zaczął pompować go szybko, dojenie, co zostało z mojej spermy w jej usta. Orgazm był intensywny, pozostawiając drżenie mojego uda próbuje wspierać moją wagę. W końcu musiałem odsunąć, siadając na chwilę, by złapać oddech.