I miejsce mojego penisa na zewnętrznej otworu pochwy

I miejsce mojego penisa na zewnętrznej otworu pochwy i delikatnie wbiłam sposób.
„Oohhhhhh …” ona wypuszcza.
Idę najpierw powoli, całując ją w usta jak pchnięcie i na zewnątrz. Wkrótce zacznę dzieje się coraz szybciej, a jej napięty pussy daje mi szalonego treningu, ale to żaden problem dzięki jak smarowany jest ona z jej soków. I ustawić sobie ssać jej piersi, a ja nadziać ją wyrwać z mojego fiuta, a ona krzyczy w ekstazie. Jej napięty cipki ściany trzymać mocno nadęty wokół mojego fiuta i nasze ręce i usta szaleją, próbując dotknąć każdy skrawek naszego ciała to nie jest spędzane. Jej cipka jest mokra tryskającej jak każdy ciąg robię tworzy szum slushing.
girl-1258739_1280
Po pewnym czasie z tym, mam ją odebrać i obrócić ją wokół na kolanach i przenikają ją od tyłu. Ma Bystry tyłek historii i nadać tym pulchne policzki przymusowy, a ja jej garb. Nasze biodra ruszyć się rytmicznie ze sobą. Ona przynosi jej ciało się i wyciąga rękę do góry i nazad owinąć je wokół mojej szyi, a jeden z moich rąk wycisnąć jej cycki, podczas gdy drugi masażu jej clit.
„O Boże, ja nie czuję nóg!” Krzyczy na zewnątrz.
„Alison, jesteś tak piękny i niesamowity,” Mówię do niej.
„Jesteś zbyt” Ona cicho jęczy.
Sok spływa jej uda, a ja nadal naporu i poza jej tryskającej mokrej cipki. Jeszcze kilka minut później, jestem wykończony i gotowy do upadku. Nasze ciała są moczone od treningu, a ja ledwo wisi na wybuchające od siebie. Chcąc dać mi odpocząć, ona wspina się na mnie i zaczyna mnie mielenia jej clit jest spędzane przez mojego brzucha. Po nieco szlifowania stylu cowgirl, ona przynosi jej nogi, a ja wciąż jestem w niej, a ona utrzymuje pozycję w kucki i skacze w górę iw dół mojego fiuta. I miejsce palcem na jej clit do masażu i ona wypuszcza „nie rób tego, nie będę w stanie stanąć!” I szczotki moją rękę. Położyłem się jak cieszyć się widokiem jej rzucając mnie i jej Bubblelicious piersi podskakują w górę iw dół w hipnotycznych rytmów. Widok jest niesamowity, jak jej klatka piersiowa falowała z głębokich oddechów. Jak ona nadal odbijają się coraz trudniejsze, że jest bliżej do eksplozji i soki kapać się coraz bardziej w dół mojego fiuta. Chwilę później wypuszcza krzyk i plops się na mnie jak ona cums ponownie. I delikatnie myć włosy i pieszczoty, podczas gdy ona leży na mnie z ciężkich oddechów. Ona wspina się na mnie i mówi mi wstać.

Wstaję na łóżku, a ona siada na kolanach. Jej wysokość stawia ją w idealnym poziomie, a ona ma usta i owija je wokół mojej spuchniętą koguta, ledwie mógł wziąć to wszystko. Bierze jedną ręką i szarpie dno szybu podczas ssania na głowie, wylać jej język na plamka tuż pod otworem. Czuję ciężkie uczucie napełniania mój wał. Staram się ją ostrzec.
„Alison … jestem o … kliknij http://www.panienaseks.net.pl”
Ona po prostu nadal ssać, wepchnięcie i obecnie z większą prędkością, jak jej język liże moją głowę. Chwilę później, wyzwolić falę cum w ustach, powlekanie jej gardło z kremowym białym dobroci którą połyka każdą uncję. Ale nie zrobił. Przed moja ciężko może zanikać, że ciągnie mnie na kolana i zaczyna ssać moje sutki podczas szarpnięcia mojego fiuta szybko. Potem zaczyna ssać mojego fiuta i wykorzystuje ponownie obie dłonie, aby stymulować moje sutki i mogę czuć się druga chęć przyjścia. I pociągnąć ją w dół, położyłem płasko i przyjąć jedną z jej podpuchnięte sutki w ustach, a ona głaszcze mój kogut szybciej niż kiedykolwiek. Zaczyna ponownie lizać mój sutek, a drugi wytrysk nasienia wylatuje z mojego fiuta całym łóżku. Załamanie zarówno my, jak i leżał nieruchomo na łóżku z niej na mnie z boku i moim ramieniem.

Padający deszcz zamiera trochę i jedynym dźwiękiem w ramieniu jest ciężki

„Tak … Myślę, że nie jesteśmy już przyjaciółmi” Ona bezczelnie mówi.
„Nie byliśmy tylko przyjaciółmi na długi czas”, mówię jej. „Jakoś myślę w głębi duszy, że oboje wiedzieli. Jak powiedziałem, że mnie wykonać w taki sposób, że nikt nie może. ”
Ona daje mi całusa od słuchania tego i kładzie głowę na dół na moim ciele. I szczotkować włosy za ucho i delikatnie skoku ramieniu więcej: http://www.sexwokolicy-24.waw.pl.
„Kocham cię, Alison …” Powiem jej.
Ona rumieni się i daje mi całusa w policzek, po czym powiedział: „Ja też cię kocham, Kevin. Zawsze mam.”
I delikatnie podnieść podbródek do mnie i dać jej namiętny pocałunek. Spaliśmy przez całą noc w swoich ramionach i od tego momentu, Alison i zaczynam randki i życie nie mogłoby być lepsze. Zawsze wiedziałem, że Alison jest wyjątkowy i zorientowaliśmy się, że będzie to duża część mojego życia, nie wiem co. Dwa lata po tym skończyć studia, bierzemy ślub i dość dużo przeżywać nasze życie szczęśliwie kiedykolwiek po zakończeniu.

Przeczytaj dalej: http://www.sexzokolicy.net.pl