Im więcej przeniósł i na zewnątrz, tym bardziej sensacją wrócił do mojego penisa

Im więcej przeniósł i na zewnątrz, tym bardziej sensacją wrócił do mojego penisa. Zaczynałem czuć napiętą wejście pochwy ściskania wokół mojego wale i ściany wewnętrzne ocierać głową mojego penisa i żołędzi. I wyciągnął z powrotem i wzdłużne. Kat dysząc przy każdym wejściu i odstąpienia od umowy. Położyła dłonie na moich ramionach, żeby się uspokoić. I utopił się we tani sex telefon wszystko mogę skrzyknąć, wycofał się i wprowadzone ponownie, w kółko. Jej oczy wycofana jako jęknęła głośniej i głośniej.
body-1095226_1280
Z kolanami lekko zgięte, a tym samym konieczności faktycznego pchnięcie w górę, moje mięśnie zaczynają opony. I nie zatrzymać. Każdy zanurzyć się i każdy wycofać stworzył bardziej sensacją wzdłuż mojego wału. I kontynuował rytmicznie naciska tak daleko, jak tylko mogłem, a następnie z powrotem i ponownie. Moje nogi zaczęły drżeć. Mimo to nie powstrzymało.

Zacząłem odczuwać pragnienie, aby zwolnić. I utopił się szybciej i mocniej. Chęć napłynęły z mojego krocza, promieniujący w całym moim ciele. Ja wbity w jej cipki i poczuł jej mięśnie Kegla przyczepność tani sex telefon mój długości. Wtedy to hit, falę doznań płynącą nad i przeze mnie. I utopił i wytrysku, w kółko. Kat krzyknęła na każdym pchnięciem, kiedy uderzył w nią i wszedł, uderzył w nią i wszedł. Raz po raz. Czułem nic oprócz uwolnienia mojego orgazmu, zmęczenie w nogach niezauważony i out-of-mind.

Wreszcie wydano. I utopił, mój prostaty zakontraktowane, jednak nic nie wyszło. Znowu popchnął lekko do niej, ale nie miałem nic w lewo i był zbyt wyczerpany, by się wycofać. Stałem nieruchomo jak moja erekcja powoli poszedł miękki wewnątrz niej. Uniosła głowę i delikatnie pocałował. Patrzyliśmy na siebie oczy i uśmiechnął się w poświacie.

Po wyjściu z prysznica, my toweled nawzajem i zacząłem się ubierać. Byłem zbyt zmęczony, by dostać się do basenu i zdecydował, że najlepiej zostawić.

„Ja naprawdę potrzebne, że” powiedziała.

„Ja też”, odpowiedziałem.

„Nigdy nie zapytał mnie o mojego męża.”

„Gdyby to było ważne, pomyślałem, że mi powiedziałeś.”

„Mamy uprawiane od siebie,” wyznała. „Nie mówimy już, że nic nie robię razem, byliśmy po prostu prowadzi odrębne życie, ale mieszka w tym samym domu.”

Kiwnąłem zrozumienia, wykończone wprowadzenie na moje buty i ruszył w stronę drzwi.

„Nie zamierzam być na jutro bar seks spotkania” zadzwoniła do mnie. „Czy chcesz zatrzymać się w drodze do domu?”

„Oczywiście, będę się zatrzymać,” powiedziałem, pomachał i zamknął za sobą drzwi.

* * *

Następnego dnia zatrzymał się, tak jak ja bym powiedział. I zadzwonił do drzwi i Kat otworzyła drzwi ubrana w granatową, wysokiej talii kostium kąpielowy bikini z żółtym wykończeniem. To zmieścić ją odpowiednio, mocno we wszystkich właściwych miejscach i ukazując w całej reszty.

„Chodź”, że dał mi znak. „Mam kogoś, chcę, żebyś do spełnienia.”

Poszedłem za nią do ogródka z powrotem tam seks spotkania, gdzie była kobieta Kanapa w fotelu i czyta gazetę. Była szczupła z małymi piersiami i była ubrana w białe bikini tiny. Jej włosy były kasztanowe i powiesił się tuż poniżej ramion. Jej cera była lekka i piegowata. Ona nie ma za grosz dodatkowego tłuszczu na jej więc jej mięśnie były dobrze zdefiniowane. Ogólnie rzecz biorąc, była całkiem przyjemna dla oka.