Jestem tak szczęśliwy, tu jesteś i że wpadliśmy na siebie

Jestem tak szczęśliwy, tu jesteś i że wpadliśmy na siebie. Nie wiem, dlaczego Bóg wybrał dziś uśmiechnąć się do mnie. Jesteś tak cholernie wspaniały i słodkie i szczerze mówiąc wszystko, co kiedykolwiek chcesz. Nie jestem na ciebie zły za pytania, a ja na pewno nie, że twój głupi. Mogę tylko powiedzieć, że droga do ciebie czuję to teraz sposób silniejszy niż kiedykolwiek, że to możliwe i że przykro mi, że się płakać. „Położyłem dłoń na jego dłoni i powiedział:” Nie jestem głupi, ale może być to było niedojrzałe. To nie tak, jesteś mi winien cokolwiek, i myślę, że zrobiłem sobie płakać szczerze mówiąc. „Siedział patrząc na mnie i powiedział:” Co widzisz ze mną? „I rzeczywiście przełknął myślę. Uniósł brwi i powiedział: „To jest rozmowa o nas … ty i ja. Chciałbym wiedzieć, co się myśli. „I powiedział:” Będziesz myśleć, że jestem urojenia czy może trochę orzechów. „Zaśmiał się i powiedział:” Insanity ma własną apelację czasem. „Poszedłem więc tłumaczyć, że miałem zakochanej w nim przez całe liceum, że był to ogromny wpływ na rzeczy, które zrobiłem i moja miłość do nauki. Że chciał go lub coś, co ostatni dzień pocałować i że znalazłem go ponownie i nie mam zamiaru po prostu odpuścić i odejść. Powiedziałem mu, że dziś w nocy w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że zauroczenie została zmieniona na zawsze i myślałem o nim z głęboką i szczerą miłością i chciał się dowiedzieć, czy to może być więcej. Powiedziałem dużo rzeczy do niego. Nie pamiętam wszystkiego, ale to było ważne rzeczy.

decollete-574354_1920

Uśmiechnął się do mnie i powiedział: chodź tu. Wstał z jego strony do mnie. Wstałem i poprowadził mnie do swojego biura. Powiedział: „Co o tym sądzisz?” Patrzyłem na niego, myśląc, co to ma do rzeczy. Rozejrzałem się i zobaczyłem. Tam siedzi w widocznym miejscu w szafie był zestaw herbaty dałem mu. Karta została starannie r obok. Spojrzałem na niego i podszedł bliżej i spojrzał na szafce. Wszystko tam było trofeum związane, nic z żadnej studentów lub ze szkoły. Spojrzałem na tani telefon niego i powiedział: „Powiedziałeś mi, że przed zebrać zestawy do herbaty.” Powiedział: „Trzymam je w kuchni. Ten był wyjątkowy i dotknął mojego serca. Więc trzymam to tutaj, gdzie ja to widzę na co dzień. ”

Odwróciłam się do niego i tylko patrzył. I podszedł i przytulił go zaciekle. Trzymałem się na niego i co miałem wątpliwości, co głupie głupie pojęcie zniknął. I spojrzał na Piotra, a on mi na niego zgromadziło podnoszenie mnie i pocałował mnie czule. Postawił mnie na dół i powiedział: „Możesz zadać mi coś, a ja zawsze odpowiem szczerze. Chcę zachować widząc Cię Sachiko. Wiem, głęboko w środku, co dobrzy i miłosierni kobieta jesteś. To może być szalony, ale tak jest. „