Kat wezwany do niej

„Jen” Kat wezwany do niej. Spojrzała znad magazynu i odwrócił się w naszą stronę. „To jest mój przyjaciel, Jack. Jack, to jest Jennifer. ”

„Cześć, Jennifer,” zacząłem uprzejmości. „Jak się masz?”

„Bardzo dobrze, dziękuję”, odparła.

„Dlaczego nie dwa tu siedzieć i mówić sextelefon,” Kat sugerowane. „Przyniosę nam wszystkim coś zimnego do picia.” Zniknęła do domu.
body-1130559_1920
Usiadłam na fotelu obok Jen. „Gdzie jesteś?”, Zapytałem.

„To samo miejsce w Ohio Kat pochodzi”

„Ach, co cię tu sprowadza?”

Odłożyła gazetę i odwrócił się w moją stronę. Miała piękny uśmiech i błyszczące zielone oczy. Widziałem, że był zainteresowany rozmową.

„Kiedy Kat zadzwonił do mnie wczoraj i powiedział mi, jak wiele radości ona miała tutaj, po prostu musiałem zejść. Tak, mam na lot wcześnie rano, a teraz jestem tutaj „.

„Tak”, odpowiedział: „Kat jest sextelefon o wiele zabawy tutaj. Myślę, że tak naprawdę to potrzebne. ”

„Cóż, prawda jest taka, muszę też trochę zabawy. Idę za pośrednictwem podobnej sytuacji jak Kat i potrzebne również, aby uciec. ”

Kat wrócił z dwóch wysokich szklanek mrożonej herbaty i ustawić je na małym stoliku obok nas. „Nie pozwól mi przerwać,” powiedziała. „Wy dwaj rozmawiać. Wrócę później. „Potem zniknął z powrotem do domu.

Jen zwrócił się siedzieć na fotelu naprzeciwko mnie. „Kat powiedział mi wczoraj. To naprawdę zrobił jej coś dobrego. Nie widziałem jej to szczęśliwa w długim czasie. ”

„Jestem bardzo zadowolony, że jest szczęśliwy. Miałem dużo zabawy. ”

Jen zawahał się i odwrócił wzrok przed kontynuowaniem. „Wyszłam za mąż zaraz po wyjęciu z liceum. Miałem dziewiętnaście lat i byliśmy małżeństwem od dwudziestu dwóch lat. Myślałem, że byliśmy szczęśliwi przez cały czas, ale teraz, kiedy dzieci są daleko w college’u, zdałem sobie sprawę, że nawet nie wiem sobą już. To jak jesteśmy obcy. Jesteśmy znudzeni sobą i nie mają nic wspólnego. Kocham mojego męża, ale potrzebuję trochę emocji. ”

I wyciągnął rękę i położył rękę seks oferty na jej kolanie. Spojrzała mi prosto w oczy, a ja na nią. „Każdy potrzebuje trochę emocji w życiu,” powiedziałem. Potem wstał i delikatnie podniósł rękę w kopalni i poprowadził ją na nogi. Wstała bez wahania.

Weszliśmy do domu i zaprowadziła nas do jednej z części sypialni. Zatrzymaliśmy się przy łóżku. I odwrócił się do niej i położył dłonie na biodrach. Położyła mu ręce na szyję i pocałowała mnie. Pocałowałem ją z powrotem.

„Jest tylko jedna rzecz,” powiedziała. „Nie chcę oszukiwać męża.”

Byłem zakłopotany przez swojego rachunku i zwiniętymi moje czoło w błąd. Widziała moją reakcję i próbował wyjaśnić.

„Chodzi o to, że była dziewicą, kiedy wyszła za mąż. Mój mąż jest jedynym człowiekiem, jaki kiedykolwiek miałem stosunek seks oferty z i chcę, aby utrzymać go w ten sposób. „Widziała, że ​​wciąż jestem zdezorientowany i kontynuowane. „To nie jest tak, że nie ma seksu, zanim poznałam mojego męża, jest to, że nie są stosunki płciowe z nikim przed mężem. On jest jedynym człowiekiem, który nigdy nie był w cipie, a teraz chciałbym, aby utrzymać go w ten sposób. „Zamilkła. „Ale można mieć mnie w dupę.”