Moja siostra była jedyną osobą

Moja siostra była jedyną osobą, która patrzy w kamerę. Miała fałszywy uśmiech i pomarańczowy opalania-stoisko tan. Miała na sobie lei z zielone i żółte i różowe kwiaty.

Powiedziałem sobie, że to nie była moja siostra. Szanse były zbyt wielkie. Mam nagrane na stronę, który miał jej zdjęcie na stronie, zanim więc nie przypadkowo wyłączony do niego ponownie.

Sześć lat później byłem w tajskiej restauracji w Van Nuys Boulevard w Los Angeles na spotkanie rodzinne rodzajów. Amy i ja pobraliśmy się wtedy, i byliśmy tam z naszym synem. Minęło dużo czasu, odkąd byłam z powrotem do domu. Bym przeniosła się do Massachusetts w 1991 roku, aby przejść do szkoły absolwent, podejrzewając, nawet wtedy, że nie wrócę do Los Angeles dopóki ktoś umarł. I urodziła moja rodzina nie złej woli; to było tylko, że nie mogłem być wokół nich bardzo długo bez mdłości.

Moja matka była tam, a mój brat i jego żona, a moja ciotka. Byłem spooning Pad Thai na moim talerzu, gdy mój brat wymamrotał coś do mnie o naszej siostry.

„Wiesz, że ona robi porno, prawda?” powiedział.

Czułem się jak podłoga była ustępując pode mną.

„Nie wiedziałem,” powiedziałem.

„To przykre, Bob. Ona robi wszystko. Dziewczyny. Czarne faceci. Gang grzywka. Biorąc go w dupę.”

„Skąd wiesz?” Powiedziałem.

„Bo widziałem to. Widziałem to na własne oczy.”

„To prawda, bracie,” powiedziała jego żona.

„Czy jesteś pewien, że to ona?” Powiedziałem.