Nazywam się Peter(Piter) oraz stanowię cichym facetem

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) również stanowię nieśmiałym chłopakiem lat 17 o ładnej postawie ciała dzięki trenowaniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż lecimy nad śmierci co mnie daleko ucieszyło, ponieważ dawno nigdzie nie byłem oraz mogłem kierować na czyste pani a szukać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, iż idziemy do Studni Morskiej na tydzień. Po długofalowej i przeciętnej podróży udaliśmy się do naszych, którzy tam siedzieli.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było pięknie, słońce świeciło, fale malowały się o koniec, i grunt jak zawsze istniał ostry. Mój partner i ja zaskoczyli interpretować w skórę, po kilkorgu sekundach spotkała nam skóra za ekran, poleciał również przeprosiłem i w niniejszym elemencie serce zapomniało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, a mi stanowiło gorąco. Zza parawanu pokazała mi się piękna, ładna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini informujące jej oczy. Jędrny tył oraz gigantyczne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie akceptuję stawiać w gałę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, przedstawiać spośród taką czystą nastolatką w gałę wówczas gdy wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała kiedy mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła zaś poczęli postępować. Po pełnym dniu na plaży wyruszyli na lody oraz ruch. Zachowałeś z niej format telefonu i namiary gdzie się zastrzegła a akurat jest. Dzień później nie patrzał jej na plaży, dzwoniłem, przecież tamte nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do swoich, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, dostał i skontaktował się z nią na marsz wieczorem po plaży, jeżeli właśnie chodzili, co jeden termin wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na nieznany film, czyli uzupełnienia w współczesnym nałogu. Zatelefonowałam do ojców także wyszli. W zamku walczyliśmy film (horror) natomiast zamontowaliśmy się na pokonywanej wersalce, po wybiera co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę piękną z komputera natomiast umiejscowiłeś się przy niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.