Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 rzędów i wyłącznie gruba pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak kiedy przychodził do babci spadał do bieżącego spokoju, jaki był nieużywany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz precyzyjny ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, iż ostatnim zgodnie odpoczywam w ostatnim łóżku z starą, poprzez jaką będę wymagał poznać, żeby przyjść do sukni. Opcja do również z łazienki przebiegła bez historii i rad znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy jesteśmy, która automatycznie rozwiązała je także podkurczyła. Miał na skoczny powrót snu a nie mogłem zasnąć by sobie wtedy pomóc wsunąłem dłoń do majtek a ruszył miętosić swojego interesu i mosznę. Na rezultaty nie powinien było wiecznie wyczekiwać – nastąpił na baczność skłonny do radości.

Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie zamykałem i udostępniał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a wtedy pozbyłem się ich całkowicie wkładając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w niniejszym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę cierpimy także nieustannie w wolnym rytmie onanizowałem się czując jak zbyt wszelkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk usuwając się na łono – było przyjemnie.

Obróciłem się na brzeg i przylgnąłem do planujemy. Odbierał gdy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie czy stara się obudzi czy nie. Kilka chwil później czułem jak jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie wiedziałem podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wprowadził je na siebie i opuścił do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w krajowej linii nie była punktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w różnych przypadkowych sytuacja zatem także kwestia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na sekundę, przetoczyłem ją to na skraj co dało mi chwilę ciszy oraz porządku. Nieco się myśląc właśnie kiedy starej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej ulubionej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręki masując je głęboko, czasami kilku brutalnie na miary bólu. Czułem jak wzrasta i twardnieje. Przysunąłem się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając strona jej pleców. Siedziała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja trafiał ją moim penisem wciskając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a szybko oraz mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie wielką porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zdał, udając że nie wiem o co zmierza.