Ona nagle wstrząśnięta

Ona nagle wstrząśnięta. Próbowała uciec i wyciągnął rękę z kopalni. Trzymałem je szczelnie. „Sonali, nie martw się. Wiesz, że nie zmusi cię do niczego. Trochę zabawy jest wszystko, co szukam. „I wyciągnął ją z powrotem w moje ramiona. Tym razem nie był to przypadkowy owijają się wokół jej ramię. Tym razem trzymał ją mocno.

Milczała. Powiedziała tylko: „Nie, proszę pana, proszę.”

I może teraz czuć jej ciało na kopalni i myśli o kolejnych możliwości już got me włączony. Byłam pewna, że ​​ona może czuć mój kutas prosto na moje toru spodnie. Czułem zapach jej włosów i mógł zobaczyć mój ciepły oddech na na ramieniu już daje jej gęsią skórkę. „Sonali, proszę pozwolić mi jeden pocałunek”.

„Nie, proszę pana, proszę.”

„Obiecuję, tylko jeden. Wystarczy jeden mały. Proszę Sonali, proszę mnie nie zawiedzie. „Postanowiłem wziąć moje usta przy niej i zobaczyć, czy ona odpowiada.

I delikatnie szczotkowana moje usta na jej górnej wargi. Milczała. Nie ruszała się. Umieściłem moje usta na nią i dać małego buziaka. Powoli zaczął rozstanie moje usta i starał się jej dolne wargi we mnie. Ona odpowiada. Czułem jej ręce delikatnie dokręcając teraz wokół mnie. Jej dolna warga była teraz w moich ustach. Zacząłem delikatnie je ssać. I wtedy mój język delikatnie prowadził nad nimi.

Była sztywna. Teraz zabrał jej dolne wargi się i powtarza proces z jej górną wargą. W międzyczasie prowadził obie moje ręce wokół jej plecami. Za każdym razem moje ręce dotknął jej pasek stanika, zatrzymałam się i celowo ścisnął je, dzięki czemu jej świadomi moje ręce na jej pasek stanika.