Poprosiłem go

Kiedy jego kurek wstałem, byłem zaskoczony, jak wielkie to jest. I ssać bicie patrząc mu w oczy i ściskając jej piersi przed nim, uderzył swoją wielką dłoń na jej sutki i moim policzku i powiedział mi likwidacji, usiąść i jęczeć owłosioną rękę na członka mojej głowie. Skończyłam i jęknął, mój clit był pulsujący i palenie przytomność, szkoda, że ​​nie było, była pasja.

Poprosiłem go, aby doprowadzić ich przyjaciół. Powiedział, że udał się do niego sami. On zamówił taksówkę, wyszliśmy i wędzone miłą pogawędkę. Przyszedł po taksówkę. 15 minut później byliśmy na osiedlu złożonym vysokoetazhnom. Zostaliśmy powitani przez tłuszczu rasy kaukaskiej, który natychmiast zaczął patrzeć na mnie, poprosiłem o alkohol, palił i poszliśmy do mieszkania.

lingerie-99761_1280

Była impreza, dużo ludzi, szliśmy korytarzami, było głośnej muzyki, nie bałem, szedłem ku przygodzie i był gotowy na wszystko, nawet się lewatywę domu i umieścić na najlepsze ubrania. Dotarliśmy do tyłu sali, przyszedł i byłem witany gwizdami 5-7 faceci, wszystkie podobne, wszystkie patrząc na mnie, gdy szedłem, jeden uderzył mnie w dupie, ja jęknął i wygiął specjalnie do tych ogierów, pracował właśnie zaczęli krzyczeć i pogwizdując, mam jeden na kolana i wypił łyk wódki z sokiem i szampanem, i poprosił ich wszystkich, by sprowokować początek.

I przetarł jej cycki na nosie człowieka, który siedział na kolanach i powiedział mu, że chcę ssać wszyscy w tej sali, chcę wszystko pieprzył mnie w usta i do otworu, a jeśli lubię panie w dupie.