Poruszała się mydło w dół między moje nogi

Poruszała się mydło w dół między moje nogi, a jej drugą dłoń zamknęła się wokół mojego teraz w pełni wyprostowany kogut. mydliny spłaszczony spomiędzy jej palców, jak ona zaciska się na nim. Ona nadal ściskając aż cały mydło został wydalony i miała dobrą przyczepność. Mój kogut był widoczny pulsujący. Zaczęła powoli szarpać mojego fiuta w tę iz powrotem, jak ona zsunął mydło wokół między nogami, pod moimi kulkami, a następnie wokół ulicy. Ona nadal mydłem mnie podczas gdy powoli szarpania mojego penisa.
body-1095225_1280
Jej imadło-jak przyczepność na mojego fiuta i miękkiego masowania mydłem moich piłek było prawie za dużo dla mnie. Kolana stał się słaby. Przeniosłem rękę z jej tyłek na zewnątrz jej nogi i położyłem drugą rękę na jej wewnętrznej stronie uda się trzymać mocno. Jej mięśnie nóg były twarde i łatwe do uchwycenia. I uspokoił się.

Ukazał się jej przyczepność na moim wale. To pulsowały dziko. Poruszała się mydło do mojego fiuta i zaczęła się spienić go, najpierw z jednej strony, potem z obu. Ona zastępuje mydło w mydelniczce i delikatnie pogłaskała mojego fiuta między obiema rękami. Powoli przeniósł dłoń na głowę mojego penisa, a drugą w dół szybu. Pogłaskała niezależnie każdej strony. Mój kutas stał się otępiały. Potem zwinął ją kciukiem i palcem wskazującym w koło i zaczął gładzić po prostu głowę mojego penisa, skrócenie jej uderzeń była aż tak głaszcząc żołędzi. Uczucie było intensywne. Wszystko zaczęło się mrowienie i moje kolana się ponownie słaby.

I delikatnie pchnął ją z powrotem do ściany i podniósł nogę. Rozłożyła nogi jak ustawić nogę na siedzeniu prysznic wbudowany w kącie. Trzymając mojego fiuta z mojej drugiej strony, wygięte kolana lekko, przeniósł się i przetarł głowę w jej cipki szparę w poszukiwaniu wejścia do pochwy. Mój kogut był tak zbyt uczulony prawie nie czuł nic, ale po wykonaniu dwóch nieudanych próbach, znalazłem otwór. Kiedy zdałem utopił się wewnątrz, dzięki czemu hałas squishing. mydliny leciał wszędzie nasze żołądki zderzyły. Kat dyszała i jęczała w ekstazie.

Nasze genitalia były tak mydlany, śliskie i stymulowane, że prawie nie było tarcia. Ledwo mogłem poczuć jej cipki wokół mojego fiuta. I wyciągnął z powrotem i ciąg w. Ponownie, mokre squishy dźwięk echem w kabinę prysznicową. Kat jęknęła z rozkoszy. I znowu utopił i prawie zsunął ją jako Skontaktowałem jej ciało mydłem.