Spojrzałem na Jen który teraz Palcówka

Spojrzałem na Jen który teraz Palcówka her pussy intensywnie. Tiff pochylał się nad nią, lizanie moje cum off żołądka Jen. Ręka TIFF został pochowany we własnej cipki, jak również, nerwowo pocierając sobie. Kiedy Tiff był całkowicie oczyszczone Jen wszystkich moich cum, przeniosła się i zacisnęła usta-usta swego przyjaciela. Minęło zaledwie kilka sekund i znowu ciała Jen zaczął się trząść sex telefon i drżeć w innym orgazmu. Tiff za nią szybko i zaczęła skurcz na własnym palcem jak ona pojechaliśmy jej język do ust Jen. Podali sobie i jęknął razem jako ustąpił orgazm, a ich oddech stał się bardziej normalny. W końcu przerwał pocałunek i Tiff spojrzał na Jen.

asian-1238553_1280
„Myślę, że potrzebujemy jeszcze prysznic.” Zachichotała.
Panie wyszedł z łóżka i poszedł do głównej łazience, zwracając na prysznic, chwytając dwa ręczniki. Obserwowałem ich krok pod prysznic i zamknąć drzwi ze szkła. Przez drzwi, widziałem panie soaping nawzajem miłością, ciesząc się ciepłą wodę i siebie nawzajem. Widziałem Tiff pochylić i pocałować Jen, przyciągając ją do siebie. Pocałunek trwał bardzo długo i pamiętam, że po raz kolejny czując się bardzo zazdrosny. Kiedy przerwał pocałunek, ujrzałem Tiff zsuwać ciało Jen aż klęczał przed jej przyjaciela. Patrzę Tiff podjąć cipki Jen w ustach ponownie i zacząć przyjemności niej. Nie jestem pewien, co się stało po tym, jak muszę zasnęli.
Otworzyłam oczy szybko wyczuwając coś nie było normalne. W pokoju było ciemno, a moje oczy starały się dostosować się do ciemności sex telefon. Słyszałam słabe dźwięki z nad moim ramieniem, nie do końca pewny co oni. Zajęło mi chwilę, aby uświadomić sobie, co się stało, a należy pamiętać, że nie jestem sam w łóżku. Tak jak miałem znowu zamknąć oczy, usłyszałem cichy głos Jen za moimi plecami.
„Kocham cię.”, Wyszeptała.
I przełknął ślinę, zamknęłam oczu jako uczucie ciepła przeszła przez moje ciało. Wreszcie słowa czekałem, aby usłyszeć, że było prawdziwe. Otworzyłam oczy, ale zanim udało mi się przewrócić do twarzy, uznają te same uczucia do niej, cisza została przerwana.
„Ja też cię kocham Jen. sex telefon„, TIFF odpowiedział miękkim zmysłowym głosem: „Kocham cię tak bardzo boli.”
I zamarł, trzymając mnie Nie wdychać chce jeden z nich wiedział, że nie śpi. Leżałem tam nieruchomo, nie ruszając się mięśnie. Mój żołądek nagle było w windzie spada, dając mi nieswojo. Czy to po prostu wynika z tego, co się stało dzisiaj a może coś więcej? I znów usłyszał hałasy i zajęło kilka sekund, abym sobie sprawę, że znów całując. Nie miałem pojęcia, co robić, więc po prostu położył tam bez ruchu. Przez następne pół godziny Chyba, słucham te dwie piękne kobiety zjadają się nawzajem cipki do orgazmu, jednocześnie wyrażając swoje uczucia do siebie. Czułem się okropnie. Wszystko Jen i ja wspólne i nie raz miała ona kiedykolwiek sex telefon wyraził swoją miłość do mnie. Oczywiście, nigdy nie wypowiedział te słowa do niej albo, ale nadal boli jak cholera. Nie jestem pewien, jak długo leżałem tam zanim spadł do snu, wydawało się wiecznością.