Taa, dlaczego uważasz, że przyniósł to?

„Taa, dlaczego uważasz, że przyniósł to?” Ja retorty, naśladując ją wcześniej, kiedy to mówiła o jej piersi.
Ona otacza jej ofert prawą rękę wokół mojej zmianie i po prostu trzyma go przez chwilę zanim zacznie szarpać go delikatnie. Ona przynosi jej usta do mojego prawego sutka i zaczyna gryząc jak ona zaczyna pompowanie szybciej. Połączenie jej język wirujący wokół mojego sutka powiększonej jej delikatne ręce głaszcząc mój twardy kutas jest intensywny i zmusić ją puścić.
„Co się stało?” Pyta.
„Ja po prostu trzeba zwolnić”, mówię. „Po tym wszystkim, chłopaki muszą naładować baterie po a ja nie skończę jeszcze do końca tak szybko.”
girl-1258738_1920
Położyłem ją na łóżku i pocałuj ją przed pracą moją drogę w dół. Delikatny ssać jej szyi, gryzą na jej dmuchanego się brodawki i mokrej skok z moim językiem po jej brzuchu i sięgam jej engorged clit na szczycie jej napięty szczeliny. Podniosę jej prawą nogę i zacząć się całować moją drogę w dół od jej stopy. Gdy dochodzę do części, w której uda spełnia jej pochwę, zaczynam ssać tak zrobiłem z jej szyi wcześniej, dając jej wewnętrzną Hickey uda, że ​​wstrząsy jej ciało. Daję dolna część jej moczenia szczeliny delikatnie potrząsnąć z mojego języka, szczotkowanie wnętrzności tych warg oferty na sekundy przed podjęciem drogę powrotną do łechtaczki. Daję mu lizać, a ona pozwala obecnie jest „Oooo”. Biorę całą rzecz w ustach i zacząć ssać na jej temat.
„O Jezu”, jęczy.
I zjeść każdy cal jej słodkie mokrej wyrwać, nawet sporadycznie szczotkowanie mój język na jej otwór tyłek i docierania się co nieco soku wyciśniętego z jej cipki. Jej piżmowy zapach zamienia mnie jak szalony, a ja pochłonąć każdą uncję płynu, który wypływa. Zaczynam znów pracuje jej clit jak moje ręce masować te piersi przetargowych i spuchnięte sutki jej. Wkrótce ona nie może trwać dłużej i wytrysk soku pochwy sprayu moją twarz, a ja lizać i slurp się każdą kroplę, która jest na niej.

Siedzę i zapytać: „Alison, masz prezerwatywy?”
„Nie, to jest w porządku,” mówi. „Jestem na pigułki. Nie chciałem nasz pierwszy raz być z gumy „.