Ty pieprzona ją głęboko, miała rozluźnione trochę i będzie przyspieszone

Ty pieprzona ją głęboko, miała rozluźnione trochę i będzie przyspieszone. Ty ją pieprzył, a jego zmysłowy dziwka. Jak chciał i kiedy chciał, a teraz, co chcesz, że wie, kto tu rządzi. Nie zatrzymać się na minutę. Ty nie mógł już powstrzymać, pieprzył ją dziko i zaczęła się zmieniać jej tyłek do cipki, po prostu wstawiony jego kurek na przemian w jednym i innych otworów. Ona przetarł jej długie paznokcie w kratę sofa, twoja ręka ciągnie ją za włosy, głowa obracała się nieznacznie do Ciebie i zobaczył ją otworzyć usta, można usłyszeć jej postanyvaniya i czuł, jak to się kończy. Nie będzie szybko zatrzymać szybko pieprzył jej tyłek, a on wiedział, że teraz to się skończy. Czuła się ten moment, czasami nawet zastanawiał się, ile jakby go zauważy. Omal nie wyciągnął od ciebie, odwrócił się i wziął go w ustach. Jesteś natychmiast przerwać i miała trochę więcej czasu, a potem lizał, zasysane, a nawet delikatnie gryząc białe proste zęby.
feet-224680_1280
Nie wrócił do domu nocnym wieczorem. Zadzwoniłem do żony i powiedział coś o pilne wezwanie i poszła do swojego małego napalone dziewczyny. W godzinach porannych otworzyłeś mi oczy, i to jest taki mały, szczupły, stojąc przed wami w koszuli i rąk ci szklankę soku:

– Dzień dobry, mój pet;)

– Z dzieckiem rano 🙂

– Kocham cię do szaleństwa

Tego popołudnia, moja mama poszła do prysznicem. Zawsze na czele szpiega kiedy zaczęła myć podrachivat zacząłem mojego fiuta. Pięć minut później widział, co robię, wyłączył wodę i zadzwonił do niego.

Mieliśmy taki dialog:

– Jak długo mnie szpiegować?

– 5 dni

– Cóż … trzeba było bardzo cierpiał.

– …

– Zdejmij ubranie i czekaj na mnie w łóżku.

To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. I szybko zamknął drzwi na łazienki i pobiegła do swojego pokoju. Trzy minuty później przyszła do jej białe majtki i biały biustonosz. Odwróciła się do mnie i zdjął wszystko, co było na nim.