Wzięłam go za rękę i odprowadziła go z powrotem do sypialni

Wzięłam go za rękę i odprowadziła go z powrotem do sypialni. I odwrócił się do niego i rozebrał go powoli. Przez cały czas, uśmiechnął się do mnie i pogłaskał moją głowę. Oczywiście było coś Byłem ciekaw. Kiedy zsunął jego bokserki i widziałem jego wyprostowany kogut po raz pierwszy … pozwala tylko powiedzieć, że uderzył mnie w czoło. I usiadł i spojrzał na niego i roześmiał się i powiedział: „Niestety, powinno cię ostrzec.” Spojrzałem na niego jak klęczał tam, jego wyprostowany piękny kogut tak blisko mnie i pomyślałem sobie, nie było gdzie indziej I chciałem być.

I sięgnął ręką i delikatnie zaczął gładzić ją, patrząc mu w oczy. Były pełne ciepła i budynku pasją. Patrzyłam na niego jak powoli przesuwa się do przodu i zaczął lizać go. I lizały wzdłuż jego wału, prowadził mój język nad głową i podniósł go wyżej, więc mogłem lizać jego piłki. On powiedział: „O mój Boże, to jest nierealne” wróciłem do końcówki i wziął go w usta. Nie śmiać, ale gdy to dziewczyna katolicki zrobić pracę na pewne rzeczy, aby zadowolić faceta bez podania „to” w górę. I zsunął się jego kogut tak daleko, jak tylko mogłem i czułem go uderzył mi do gardła. Westchnął i myślałem, że chcę tego i mam zamiar zrobić. Poszedłem tak daleko, jak tylko mogłem i zmusił go do gardła, mój nos uderzać brzuchu i kiedy odsunął łapiąc potrząsnął. Uśmiechnęłam się do niego i powiedział: „O mój Boże” i wrócił po jego kogut. Chciałem go, byłem tak głodny, za to ledwo mogłem myśleć. Właśnie straciłem się w tej chwili. Biorąc go do gardła w kółko. Słyszałem, jak mówią, „Ostrożnie Jestem blisko”, a ja moją rękę drażnić jego piłki, podczas gdy moja ręka chwyciła go inne udo. Zacząłem pracować ciężej, a on krzyknął „Im będzie cum, proszę …..” I nie zatrzymać, ale spojrzał w jego oczy i poczuł. Jego duży piękny kogut biło i zaczął strzelać w ustach. Ruszyłem i wziął to wszystko. Czułem jego uda wstrząsnąć i zelżał nieco. Kiedy skończył mi ślinę i odsunął się patrząc na niego.

Piotr spojrzał na mnie i miał taki wyraz zachwytu i szczęścia, a on pochylił się i chwycił mnie i zabrał mnie do łóżka. Położył mnie i zanurkował między moimi udami z zemsty. Byłem oszołomiony przyjemności jak zaczął jeść mnie jak głodującego człowieka, wyciągając każdy jęk ode mnie, jakby to był cenny klejnot. Słyszałem, jak mówili jak fantastyczne byłem, jak słodko próbowałem, i jak on mógł to zrobić przez całą noc. Zjadł mnie przez trzech wspaniałych orgazmów mogę tylko opisać jako kompletnie nic zbicie. Jak powoli ruszył się na łóżko przede mną moje uda drżą, moje serce biło, a moje piersi były falujący z głębokich oddechów.