Zdała sobie sprawę, że nie pomagał

Zdała sobie sprawę, że nie pomagał, a obrócił się do mnie ponownie. Udało jej się uwolnić jej cycki, ale zanim zdążyła cokolwiek powiedzieć, że aresztowano ją w usta ponownie wewnątrz kopalni. Teraz postanowiłem zbadać się na południe z moich rąk.

Przed marnować więcej czasu, wpadłem moje ręce na jej kolbami. Czułem westchnienie jej uciec i wiedział, że powoli składając się do mnie. Z jednej strony zacząłem delikatnie naciskając swoje tyłki, a drugą ja nadal odkrywać jej nagie plecy spod jej szczycie.

Następnie z obu rąk wziąłem jej góry i zaczął usunięcie ich na głowę. Opierała się lekko, niemal instynktownie. Dało mi to chwilę refleksji, co robię. Byłem zdejmowania pokrywy z korpusu jednej z najpiękniejszej dziewczyny w biurze. Jej piękne ciało targów miał być otwarty dla mojej przyjemności.

„Sonali, nie jest możliwe dla mnie teraz zatrzymać. Proszę nie oprzeć. „Mój głos był ochrypły, i miał pożądany efekt.

„Nie, proszę pana, proszę. Nie otwierać mój szczyt. Będę naga. „Jej głos był również brzmiący inaczej.

I oczywiście nie słuchaj jej i pociągnął jej górnej nad głową. I wyrzucił go z nową energią i znów zaatakował ją w usta.

Tym razem moje ręce badał na całym ciele. I po jej cofniętą pasek stanika na ramię i zaczął przesuwając go w dół ramiona. Nie opierała się. Jej ciało zostało mocno objął mnie. Wiedziałem, że muszę rozstać się ją z dala ode mnie, aby pozwolić góry spaść. Znała go też, i został tym samym gospodarstwie na moje ciało mocno.